Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Виховання без кордонів

Чи правильно я виховую свою дитину? Як зростити найуспішнішу, найщасливішу, найвихованішу людину? Цими питаннями переймаються всі батьки. Відповіді на ці та багато інших питань, шановні батьки, ви дізнаєтеся на сторінках нашого онлайн проєкту  "Виховання без кордонів".

Очевидно, що нині настала своєрідна криза батьківства. Чимало батьків переймаються, що не мають готового «сценарію», надійного рецепту виховання дитини в сучасному світі — коловороті стрімких змін, невизначеності, невпевненості та водночас безкраїх можливостей. До того ж, вони ревно вірять, що вибір ними тактики та стратегії батьківства «викарбує» майбутнє їхніх дітей. Проте, чи не криється певна небезпека в думці, що існує єдиний правильний підхід до виховання?  

Ось, ви, батьки, замислювалися про те, як виховують дітей в інших країнах, на інших континентах, в інших культурах?

 • Гросс-Ло Христина. Батьки без кордонів. Секрети виховання з усього світу. - К.: Фоліо. - 368 с.        

  Книга Христини Гросс-Ло «Батьки без кордонів»  розповідає про розвиток дітей в різних країнах світу. Автор книги, мама двох дівчаток і двох хлопчиків, визнаний експерт в області виховання, вважає, що кращий спосіб оцінити власні дії по вихованню дітей - поглянути на них через призму іншої культури. Автор бере читача з собою в Фінляндію, Францію, Німеччину, США, Японію, Китай і показує моделі виховання в різних країнах, як в різних культурах прийнято розвивати в дітях терпіння, креативне мислення, самостійність, сприйнятливість до знань.

 • Трейсі Брайан. Виховуй супердітей. Як виростити щасливих, здорових, впевнених дітей та забезпечити їм перевагу в житті. 21сходинка до успіху. - Електронна книга.

  Брайан Трейсі, відомий американський викладач та соціолог, у книзі "Виховуй супердітей" пропонує комплекс простих та ефективних педагогічних прийомів, які допоможуть вам виховати щасливих та здорових дітей. Методи Трейсі засновані на власному успішному досвіді. Книга розрахована на читачів, які вже мають дітей або лише мають намір стати батьками.

 • Вуйчич Борис. Виховання без кордонів. Ваша дитина може все, незважаючи ні на що. - К.: Ранок, 2017. - 304с.

  Багатомільйонну аудиторію шанувальників легендарного Ніка Вуйчича завжди цікавило, як його батькам вдалося виховати такого дивного сина? Нік народився без рук і ніг, але в житті досяг більшого, ніж деякі цілком здорові люди. У книзі "Виховання без кордонів" батько Ніка Борис Вуйчич розкриває свої секрети виховання, ділиться практичними порадами і відповідає на питання, які часто задають батьки особливих дітей. Книга буде цікава усім батькам, і в першу чергу батькам дітей з особливостями розвитку. Це мемуари і керівництво по вихованню під однією обкладинкою.

 • Друкерман Памела. Французькі батьки не здаються. 100 правил виховання з Парижу. - К.: Фоліо, 2015. - 192с.

  У книзі "Французькі батьки не здаються" Памела Друкерман відкриває читачам секрети "виховання по-паризьки". Потрапляючи до Франції, іноземці помічають, що місцеві діти дуже відрізняються від своїх однолітків в інших країнах. Вони не грублять батькам, не ниють, за столом віртуозно орудують ножем і виделкою і, що найдивовижніше, їдять все підряд! Автор книги - талановита журналістка і мама трьох дітей -  прийшла до висновку: помиляється той, хто думає, що французькі діти зроблені з якогось особливого тіста. Просто у Франції протягом століть склалася особлива культура виховання, заснована на взаємоповазі і здоровому глузді.

 • Грей Джон. Діти - з небес. Уроки виховання. Як розвивати в дитині дух співробітництва, чуйність та впевненість у собі. - К.: Софія, 2021. - 351 с.

  Книга Джона Грея "Діти - з небес" дійсно допоможе вам у вихованні дітей. Позитивне виховання зробить ваших дітей успішними, здатними справлятися з будь-якими життєвими труднощами, позбавить від почуття провини і страху. А вас зробить по-справжньому щасливими батьками, дозволивши вирішити всі проблеми, пов'язані з вихованням дітей у сучасному світі. І як же ви пошкодуєте про те, що цієї книги не було в часи ваших батьків.
  Автор зробив приголомшливий подарунок всім чоловікам і жінкам, у яких є діти.

Календар подій

   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728293031