Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00
Меню розділу

 

1.ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І УПРАВЛІННЯ

Верховна Рада України

http://zakon1.rada.gov.ua

http://ww.portal.rada.gov.ua

На сторінках сайтів розміщено такі розділи: "Законодавство України"; "Законотворча діяльність"; "Пленарні засідання"; "Народні депутати України"; "Комітети Верховної Ради"; "Депутатські фракції та групи"; "Тимчасові комісії"; "Інформаційний сервер Верховної Ради"; "Дирекція телерадіопрограм Верховної Ради"; "Міжнародна діяльність"; "Бібліотечно-бібліографічні ресурси"; "Довідкова інформація"; "Україна. Адміністративно-територіальний устрій".

Тут можна дістати інформацію про закони та підзаконні нормативно-правові акти, міжнародні угоди та нові надходження із законодавства. Головна сторінка сайту "Законодавство України" пропонує універсальний пошук, який дозволяє швидко знайти документи як за реквізитами, так i за контекстом.

Президент України

http://www.president.gov.ua

Офіційне представництво Президента України. На сайті розміщена інформація про роботу Секретаріату Президента, Ради національної безпеки та оборони, щоденно розміщується інформація про роботу Президента зі ЗМІ, а також робочий графік Президента і офіційні документи.

Урядовий портал

http://www.kmu.gov.ua

Урядовий портал - єдиний веб-портал органів виконавчої влади України, на якому можна ознайомитися з діяльністю Уряду України, органів влади, Кабінету Міністрів, антикорупційною політикою, робочим графіком Прем’єр-міністра, новинами діяльності міністерств і відомств, нормативно-правовими актами. На сторінках розміщено тематичні матеріали про Україну: Державна символіка; Конституція України; Гімн України; релігійні віросповідання; традиції та обряди; видатні діячі та інш. Також ви можете ознайомитися з історією Урядів України: Уряди Центральної Ради, Української держави, Криму, Карпатської України та ін.

Генеральна прокуратура України

http://www.gpu.gov.ua

Офіційний Інтернет-портал надає інформацію про роботу Генеральної прокуратури України: структура, міжнародна діяльність, завдання і функції.

Центральна виборча комісія України

http://www.cvk.gov.ua

Центральна виборча комісія України виконує свою високу місію і безпосереднє завдання - забезпечити реалізацію та захист конституційних виборчих прав громадян України і прав на участь у референдумах, суверенного права Українського народу на виявлення своєї волі. Вміщені на сайті матеріали допоможуть усім - організаторам виборів, кандидатам, офіційним спостерігачам, представникам засобів масової інформації, зрештою самим виборцям.

Конституційний Суд України

http://www.ccu.gov.ua

Офіційний веб-сайт Конституційного Суду України.

На сайті розміщена інформація про роботу Конституційного Суду України. Тут можна знайти правові документи, акти Суду, інформацію для громадян, а також друкований орган "Вісник Конституційного Суду України" в електронному варіанті. Пошук здійснюється за ключовим словом, чи номером документа.

Верховний Суд України

http://www.scourt.gov.ua

На веб-сайті можна знайти інформацію про судову гілку державної влади України, більше дізнатися про діяльність Верховного Суду України, отримати доступ до останніх рішень органів судової влади та чинного законодавства України, судової практики тощо.

Окремий, дуже важливий розділ "Суддівське самоврядування", у якому судді і працівники апаратів Верховного Суду та інших судів зможуть отримати інформацію щодо діяльності і рішень органів суддівського самоврядування.

Вищий господарський суд України

http://www.arbitr.gov.ua

Офіційний веб-сайт  дає відомості про систему та судову практику Вищого господарського суду України. Тут ви знайдете інформацію про рух справ у господарських судах, звіт про використання бюджетних коштів, про державні закупівлі та графік прийому громадян керівництвом Вищого господарського суду України.

Вищий адміністративний суд України

http://vasu.gov.ua

На цій веб-сторінці ви знайдете чимало цікавої та корисної інформації про нову для України адміністративну юстицію, судову практику адміністративних судів, узагальнюючу, методичну, міжнародну діяльність Вищого адміністративного суду України.

На сайті ВАСУ надається потрібна інформація, а за допомогою таких розділів як "Запитання-відповідь", "Громадська приймальня" реагуватимуть на ваші побажання щодо розширення тематики сайту та вдосконалення його змістовного наповнення.

Адміністративне судочинство України

http://admincourt.net

На сайті новини та відомості про судову практику адміністративної юстиції. Він складається з таких  розділів: "Пошук судового рішення"; "Рада суддів адміністративних ресурсів"; "Вищий адміністративний суд України"; "Нові законопроекти". У розділі "Новини" подано зразок адміністративного позову до Європейського Суду.

Єдиний Державний реєстр судових рішень

http://www.reyestr.court.gov.ua/

Єдиний державний реєстр судових рішень (Реєстр) - автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.

Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України відповідно до Закону України "Про доступ до судових рішень" від 22.12.2005 року № 3262-IV.

База данихРеєстру (БД) містить інформацію довідкового характеру.

Міністерство внутрішніх справ України

http://www.mvs.gov.ua/mvs/control

На сайті розміщено інформацію про історію та сучасну діяльність Міністерства внутрішніх справ України. Серед рубрик: Нормативна база; Новини МВС. Також на сайті працює Інтернет-приймальня. Тут можна дізнатися про те, як подати письмове звернення, графік особистого прийому керівництвом МВС України, результати розгляду звернень громадян.

Міністерство палива та енергетики

http://mpe.energy.gov.ua

Це інформація про міністерство, підвідомчі підприємства, структуру; матеріали з питань енергетики, вугільної, нафтогазової промисловості; новини ТЕК України; нормативні документи.

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України

http://www.menr.gov.ua

Офіційний сайт Міністерства охорони навколишнього природного середовища України. Працівники сайту намагаються бути складовою частиною урядового порталу органів виконавчої влади; забезпечити  поширення екологічної інформації; забезпечити інформаційну взаємодію підрозділів; забезпечити необхідний зворотний зв'язок між державними органами і населенням.

Міністерство фінансів України

http://www.minfin.gov.ua

Сайт Міністерства фінансів України є офіційним джерелом інформації про фінансове законодавство, законопроекти, державні цінні папери, міжнародне співробітництво, методологію бухгалтерського обліку  та державну фінансову політику в Україні.

Державне казначейство України

http://treasury.gov.ua

На сайті Державного казначейства України розміщується оперативне та докладне інформування громадян про стан державних фінансів.

Міністерство праці та соціальної політики України

 http://mlsp.kmu.gov.ua

На карті офіційного сайту Міністерства праці та соціальної політики України Ви знайдете інформацію про керівництво, органи та установи в складі Мінпраці та сфери його управління, державні підприємства, навчальні заклади та НДІ, санаторії, соціальне страхування, моніторинг, фонди соціального страхування, нормативно-правову базу, коментарi фахiвцiв, електронну приймальню, а також можете скористатися даними про громадські соціальні організації України, такі як: "Українське товариство глухих", "Українське товариство сліпих", "Союз організацій інвалідів України", "Фонд соціальних інвестицій" та ін.

Пенсійний фонд України

http://www.pfu.gov.ua/ 

Тут вміщена інформація про пенсійне законодавство, форум, на якому можна поспілкуватись та отримати відповіді на запитання, інформація для регіонів, аналітичні матеріали.

Фонд державного майна України

http://www.spfu.gov.ua  

На сайті розміщено інформацію про приватизацію та можливості інвестування в Україні, процеси приватизації, продаж об'єктів, законодавство, інформацію про фонд тощо.

Державна податкова адміністрація України

http://www.sta.gov.ua

Сайт ДПА України - інформація про організацію, історичну довідку, текст Податкового кодексу України, збірник нормативних актів. Також розміщено розділи: "Структура ДПА", "Керівництво", "Система оподаткування в Україні", "Податкове законодавство", "Довідник податкових інспекцій" тощо.

Державна міграційна служба України

http://dmsu.gov.ua

Офіційний сайт має розділи: "Громадянство"; "Паспорт громадянина України"; "Закордонний паспорт"; "Імміграція". Також є інформація про Державну міграційну службу, її територіальні органи та підрозділи.

Українська нотаріальна палата

http://palata.notariat.org.ua

Сайт пропонує інформацію про діяльність Української нотаріальної палати. Розглядаються питання законодавства про нотаріат, розміщено матеріали семінарів і конференцій, працює колонка "запитання-відповідь".

Інформаційно-довідкова система "Банкрутство"

http://www.bankrut.gov.ua

Основним завданням сайту є надання інформації про підприємства щодо яких порушено справу про банкрутство та стан проходження цих справ. Інформація в базі даних поновлюється щоденно.

Вхід зареєстрованому користувачу - в цьому розділі зареєстровані користувачі мають можливість перевірити чи не порушено справу про банкрутство щодо будь-якого підприємства, здійснити пошук за назвою підприємства, пошук за атрибутами справи та її поточним станом. Нормативні акти - цей розділ присвячений нормативним актам України, що стосуються питань банкрутства.

Головне контрольно-ревізійне управління України

http://www.dkrs.gov.ua

На сайті розміщено інформацію про структуру та діяльність Державноїконтрольно-ревізійної служби в Україні, яка здійснює незалежний внутрішній фінансовий контроль від імені виконавчої гілки влади. Також Ви можете знайти "Кодекс етики працівників ДКРС".

Департамент ДАІ МВС України

http://www.sai.gov.ua

На сайті подана інформація з питань, присвячених автомобілям, дорогам, взаємовідносинам співробітників ДАІ й учасників дорожнього руху, а також документи, пов'язані з вищевказаним, законодавча база, історія ДАІ, інша корисна інформація.

Державний комітет України у справах національностей та релігій

http://www.scnm.gov.ua

Основним завданням Комітету є участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики у сфері міжнаціональних відносин; забезпечення захисту прав національних меншин України; депортованих за національною ознакою осіб, які повернулися в Україну; організація їх прийому, облаштування та адаптації. В компетенції комітету питання міграції, біженців та інших категорій мігрантів;релігій, відносин із церквою і релігійними організаціями.

На сайті розміщено рубрики: "Державно-конфесійні відносини та забезпечення свободи совісті"; "Колишні депортовані за національною ознакою"; "Біженці та притулок"; "Фінансова та планово-економічна робота"; "Юридичне управління" та ін.

Державний комітет статистики України

http://www.ukrstat.gov.ua

На офіційному сайті Державного комітету статистики України містяться макроекономічні статистичні дані, демографічні показники, нормативно-правова база, відомості про регуляторну діяльність комітету та ін.

Міністерство юстиції України

http://www.minjust.gov.ua

На сайті Міністерства юстиції України запроваджено інформаційно-роз’яснювальну рубрику "Доступ до правосуддя". Рубрика покликана надати інформаційну допомогу кожному в реалізації права на доступ та забезпечення справедливого правосуддя. Зокрема, розглянуто питання звернення до суду, до якого суду треба звертатись, що робити, якщо не влаштовує судове рішення, як його оскаржити, чому рішення суду не виконується, як притягнути суддю до відповідальності.

Вища рада юстиції

http://www.vru.gov.ua

Сайт пропонує матеріали Вищої ради юстиції - це хронологія діяльності, склад ради, роз’яснення законодавства. Також на сторінках сайту розташовано періодичне видання "Вісник Вищої ради юстиції". Крім цього, для тих, хто цікавиться державними закупівлями можна знайти інформацію за такими розділами: "Реєстр державних закупівель"; "Плани державних закупівель"; "Інформація про державні закупівлі".

Національне Центральне Бюро Інтерполу в Україні

http://icpo.centrmia.gov.ua 

Глобальна телекомунікаційна система Інтерполу створена у 2003 році. Першою країною, яка приєдналась до нової системи, була Канада. Станом на 2007 р. системою користуються 187 країн.

У 2003 р. у апараті Національного бюро Інтерполу України встановлено 2 робочі станції. З 2008 р. в Україні діє 29 робочих станцій, в перспективі планується встановити станції на всіх прикордонних пропускних пунктах України.

Згідно з офіційним сайтом Інтерполу користувачі системи мають миттєвий он-лайн доступ (через Національне бюро) до наступних баз даних в Україні: "Особи в розшуку", "Зниклі особи", "Вкрадені транспортні засоби", "Вкрадене майно", "Притягнення до кримінальної відповідальності", "Реєстрація транспортних засобів", "Права водія".

Календар подій

1 23 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15161718192021
22232425262728
293031