Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Юридичні послуги в Інтернет

Меню розділу

4. ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ В ІНТЕРНЕТ

 "Юридичні послуги в Україні"
www.pravovik.com.ua
Сайт "Юридичні послуги в Україні" - найбільш зручний для тих, хто цікавиться юридичними фірмами України, а також для тих, хто шукає у юридичній царині собі роботу. Також на ньому розміщені адреси правових фірм усіх міст України. Скориставшись сайтом будь-якої з них, ви можете отримати юридичну консультацію.

Юридичні послуги  On-line
http://yurist-online.com/ukr/
На цьому сайті ви знайдете багато юридичної інформації як для юристів, так і для всіх хто цікавиться українським законодавством, або хоче вирішити будь-яку юридичну проблему.
Сайт умовно можна розділити на чотири розділи.
Перший розділ називається "Послуги для громадян" та містить юридичні послуги і юридичну інформацію, які будуть цікавими в першу чергу звичайним громадянам. До розділу входять юридична консультація, відповіді на запитання користувачів з різних галузей права України, послуги з складання позовів і заяв, а також корисні юридичні поради і консультації юриста.
Цей розділ буде цікавим всім громадянам, яким потрібна юридична консультація або юридична допомога. Послуги і консультації надаються тільки щодо Українського законодавства.
У другому розділі під назвою "Послуги для бізнесу" представлені юридичні послуги і інформація, які будуть актуальними для малого та середнього бізнесу. Оскільки тут зібрані юридичні матеріали і консультації, що стосуються бізнесу в Україні, то вони будуть цікавими не тільки підприємцям але й працівникам фірм. Також тут ви знайдете безкоштовні книги з бізнесу, зразки договорів та інших необхідних документів.
"Послуги для юристів" — так називається третій розділ. В ньому міститься велика кількість інформації, яка буде корисна як практикуючим юристам, так і тим, хто тільки вивчає юриспруденцію. Тут ви можете знайти юридичні статті, юридичні реферати, юридичний словник, рішення судів, безкоштовно скачати і прочитати книги та підручники з права, а також всі кодекси України. Також тут можна отримати свій власний E-mail та сайт.

Віртуальна юридична консультація
http://www.pravoinfo.com.ua/
Віртуальна юридична консультація - це сайт, розроблений спеціально для людей, права яких було порушено, а також для тих, хто бажає одержати кваліфіковану юридичну консультацію. Послуги платні.
Особливістю роботи є індивідуальний підхід до кожного клієнта, добропорядність та відповідальність. Ще одною особливістю і перевагою є те, що відповіді надсилаються на адресу електронної пошти, з якої надійшло запитання.
Якщо компанія не виконає свої обов’язки перед клієнтом, тоді гарантовано повернення коштів.

Юридична фірма "УКРКОНСАЛТИНГ"
http://ukrconsulting.biz
Фірма пропонує комплексні юридичні послуги, які в першу чергу направлені на підтримку малого та середнього бізнесу. Другим напрямком діяльності фірми є надання правової допомоги громадянам, яка включає юридичні консультації, складання договорів, угод, аналіз проектів договорів та їх підписання (кредитування, страхування), захист прав громадян.

Юридична компанія "Правовой ответ"
http://otvetpravovoi.dp.ua/
На сторінках сайту розміщена безкоштовна інформація, яка допоможе зорієнтуватися у виниклій правовій проблемі й самостійно визначити для себе подальші дії для її вирішення.
Висвітлено платні юридичні послуги, які надаються компанією. Основна спеціалізація – банківське та господарське законодавство. Також надаються послуги щодо податкових, цивільних, трудових, фінансових, сімейних справ.

INPOS
http://inpos.com.ua
Спеціалізація порталу INPOS - надання консультаційно-аналітичних та інформаційних послуг у сфері освіти, бізнесу та науково-методичної діяльності. Тут можна знайти книги в електронному варіанті з юриспруденції, політології, соціології, психології та багатьох інших дисциплін.

Асоціація Юридичних Клінік України
http://www.legalclinics.org.ua
На глобальному сайті юридичних клінік України можна одержати безкоштовні Інтернет-консультації з правових питань, а також повну інформацію про Юридичні клініки України, юридичні поради з наступних галузей права: цивільне, житлове, сімейне, трудове.

"Качай права"
http://www.prava.net.ua
Проект "Качай права" - безкоштовні юридичні консультації, своєчасна й точна відповідь на будь-яке  запитання, що вас  цікавить. Юридичну консультацію можна одержати в будь-який момент, зателефонувавши або написавши юристові проекту.


"Міжнародна Ліга захисту прав громадян"
http://ligaforpeople.com.ua
Міжнародна ліга захисту прав громадян України - сторінка Міжнародної громадської організації. Захист прав людини й громадянина, надання юридичних консультацій та інше - основні напрямки діяльності Ліги. На цій сторінці Ви знайдете все, що може Вас зацікавити щодо Ліги: напрямок діяльності, завдання, проекти, пропозиції й ін.

Патентбюро
http://www.patent.net.ua
Лабораторія правових проблем інтелектуальної власності надає повний спектр послуг у сфері авторського і патентного права. На сторінках порталу Ви знайдете "Intellectus" — науково-популярне веб-видання з акцентом на висвітлення питань у сфері прав інтелектуальної власності.
В журналі також висвітлюються окремі аспекти геральдики, вексилології, вексилографії. Деякі публікації торкаються сфери інноватики, історії і суспільно-політичних відносин.
В розділі "Розробки Патентбюро" вибірково відображена інформація про оприлюднені об'єкти інтелектуальної власності.

"Парадис"
http://www.paradis.kiev.ua/ukraine.php
Сайт юридичної фірми "Парадис" висвітлює діяльність фірми, яка орієнтована на комплексне обслуговування як юридичних осіб так і надання послуг фізичним особам. Фахівці фірми можуть надати консультацію і допомогти у вирішенні питань, пов’язаних з: складанням документів, операціями з нерухомістю, інтелектуальною власністю та ін.

"Компетенц ТІМ"
http://www.k-team.com.ua/
Офіційний сайт компанії "Українсько-німецька юридична фірма "Компетенц ТІМ" була заснована в 2006 році шляхом виділення в окрему юридичну особу юридичного департаменту Міжнародної аудиторської фірми Mіdsnell Group Іnternatіonal "Консалтинг ЛТД", що працює на ринку аудиторських і консалтингових послуг з 1992 року.
Головними принципами роботи фірми "Компетенц ТІМ" є професіоналізм, чесність і чітке дотримання в роботі із клієнтами правил конфіденційності.

"Кириченко і партнери"
 http://kmp.com.ua
Юридична компанія "Кириченко і партнери" пропонують комплексний підхід до вирішеннях проблем, здійснення бізнесових планів та надійний правовий захист інтересів громадян. Висококваліфіковані та досвідчені юристи надають послуги найвищої якості.

Юридический сайт Натальи Плешковой
http://urist.com.ua
Інтернет-сторінка створена в 2000 році і має такі розділи: "Оглядач"; "Консультації"; "Публікації"; "Знову вчитися"; "Давайте знайомитися". На сайті періодично з'являються нариси на різні теми права й суміжних наук.
В рубриці "Типові документи" представлені приклади позовних заяв, цивільно-правових договорів, угод і контрактів, інших документів українською і частково російською мовами.

Українська адвокатура
http://www.ukradv.org/ua
Незалежний Інтернет-портал створений для адвокатів і про адвокатів, а отже для всіх, хто цікавиться адвокатською професією і тим, кому потрібна юридична професійна допомога.
У відповідних підрозділах можна знайти відомості про адвокатів і адвокатські об'єднання, що є в різних регіонах України, тобто здійснити своє конституційне право на вільний вибір захисника своїх прав. Тут можна знайти законодавство, коментарі до нього, матеріали з судової та адвокатської практики, методичні матеріали для адвокатів, матеріали  дискусій з актуальних правових проблем, опитувань. Для громадян у нагоді стануть юридичні консультації з питань, що найчастіше задають різні особи.

"Гранд"
http://www.acgrand.kiev.ua
Адвокатська компанія "Гранд" надає послуги у всіх сферах права і є суб’єктом  діяльності на ринку правових послуг України.

Адвокат в Берлине - Michail Kantor
http://www.ra-kantor.de/ru/home
Сайт пропонує адвокатські послуги. На порталі Ви знайдете рубрики: "Совет на каждый день"; "Юридические новости"; "Главные направления"; "Контакты".
Спеціалізація: права іноземних громадян, сімейне право й карне право. Представляє і захищає інтереси україномовних та російськомовних громадян: захист у слідчих органах і в судах всіх інстанцій по справах будь-якої складності, вирішення спірних питань у випадку ДТП, позбавлення водійського посвідчення й багато чого іншого. Також надається допомога в шлюборозлучних процесах, започаткуванні бізнесу у Німеччині, відкриття й супроводі бізнесу, реєстрації фірми. Права іноземців: посвідчення на проживання в Німеччині, громадянство, возз'єднання родин, одержання дозволу на роботу, бізнес-візи, еміграція в Німеччину, допомога при відмовах.
 

Календар подій

1 23 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15161718192021
22232425262728
293031