Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00
Меню розділу

Бонжур, щастя!

В78835
159.922.1

К 17
Каллан Джеймі Кет.
Бонжур, щастя!: як отримувати радість від життя/ Джеймі Кет Каллан ; [пер. з англ. Т. Заволоко ; голов. ред. В. Александров] - Київ : КМ-БУКС, 2018. - 255 с., ISBN 978-617-7409-69-3
Предметні рубрики: Жінки -- Психологія
УДК: 159.922.1-055.2

Анотація:

Французькі таємниці красивого життя від автора бестселера "Француженки не сплять на самоті"! Ця книжка - дарунок жінкам усього світу. У ній автор прагнула показати прості шляхи збереження власного стилю, натхнення та енергетики, додавши трохи французької joie de vivre. В цій книжці безліч відомостей про родину, суспільство, роботу, кохання, шлюб, старіння і проблеми зі здоров'ям, а також про тонкощі щоденного життя, шопінг, про прості радощі життя.

Рецензія фахівця (офіційні рецензії):

Уривок зі статті

Джеймі Кет Каллан – сучасний автор книг про жінок і для жінок (і не тільки), справжніх світових бестселерів, часто цитованих і гаряче обговорюваних.

Історія написання книг натхненна враженнями від подорожей по Франції, куди американку направила рідна бабуся. Француженки підкорили Джеймі Кет Каллан особливим шармом, вишуканим стилем. Цей жіночий ідеал і став мотивом для написання книги «Бонжур, щастя! Як отримувати радість від життя».

Дана книга – це потужна мотивація для досягнення «joie de vivre» (радості від життя). Автор стверджує, що життя француженок – ціла філософія з оволодіння цим мистецтвом.

Маючи французьке коріння і чималий досвід подорожей, Кет Каллан компетентно міркує про те, як жити в гармонії з собою, бути самодостатньою і оптимістично дивитися на світ (так-так, не дивлячись ні на що). Приємно, що її ради – не настирливі. Їм хочеться слідувати. А рецепти традиційних французьких солодощів викликають гаряче бажання власноруч створювати свої кулінарні шедеври, одночасно приміряючи особливості французького стилю, так барвисто описаного в книзі, переймаючи дивовижну здатність француженок перетворювати буденність на справжнє свято.

Джеймі Кет Каллан створила свого роду посібник, мотивуючий впроваджувати невеликі сімейні ритуали, вигадувати їх, знаходити в рідному місті затишні місця, часто бувати там, причому не для галочки, а отримуючи справжню насолоду, проживаючи «тут і зараз».

«Бонжур, щастя! Як отримувати радість від життя» змушує зупинитися, по-новому подивитися на себе і на навколишній світ. У книзі автор ділиться простими людськими радощами, відверто розповідаючи про сім’ю і роботу, кохання і шлюб. А ще відкриває секрети, як за мінімум коштів виглядати на мільйон і відчувати себе відповідно.

Але головне – навчитися знаходити джерело радості в самих повсякденних речах, радіти життю кожен день і кожну хвилину. Зібрані в книзі рецепти французьких жінок в цьому допоможуть.

Оксана Смiрнова

Матеріал взято з сайту blog.allo.ua

Зміст

Joie de  Vivre!

La femme d'un certain Age

Le Jardin Secret

Рецепти для Joie de  Vivre

Дзен по-французьки

En Plein Air

Занадто хороший, щоб з'їсти

"Спостерігачі за вагою" у Франції

Як фліртувати по-французьки

З Лондона у Францію

Як одягатися по-французьки

Справжня подорож

Календар подій

       1
2 345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031