Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00
Меню розділу

Монах, який продав свій "Феррарі"

В78846
821(71)

Ш 26
Шарма Робін.
Монах, який продав свій "Феррарі": [дієпис про здійснення бажань і осягнення долі]/ Робін Шарма ; [пер. з англ. Н. Лавської ; голов. ред. В. Александров] - Київ : КМ-БУКС, 2018. - 223 с., ISBN 978-617-538-382-7
УДК: 821.111(71)'06-3=161.2
Жанр: Роман

Анотація:

У книжці Робіна Шарми, яка у багатьох країнах світу стала справжнім бестселером, викладено незвичайну історію Джуліана Ментла — адвоката-мільйонера, на долю якого випало пережити сильну духовну кризу. Проте занурення у давню тибетську культуру змінює його життя. Джуліан відкриває для себе мудрі й разом з тим дієві практичні знання, що допомагають впоратись із власними проблемами, знайти вихід із здавалось би безвихідного становища, здійснити переоцінку загальнолюдських та особистих цінностей.Разом із головним героєм ви дізнаєтеся, як навчитися жити сьогоденням, яке значення для побудови взаємовідносин має довіра, пізнаєте переваги позитивного мислення, розвинете прагнення жити, спираючись на власне покликання. А найголовніше — ви зрозумієте, чому найпростіші філософські постулати водночас є фундаментальними.

Фотоматеріали

Цитати

  • "...коли ти працюєш заради життя інших людей, ти опосередковано покращуєш своє життя. Коли ти намагаєшся щодня робити безкорисливі добрі справи, твоє життя наповнюється змістом і значенням".
  • "Щирі слова похвали для тих, хто найменше на них очікує, прояви приязні до друзів, що потрапили у халепу, маленькі знаки уваги й любові до чоенів родини без особливого на те приводу - усе це зробить твоє життя ще прекраснішим"
  • "Найважливіша мить - зараз. Навчися жити сьогоднішнім днем і насолоджуватися ним повною мірою".
  • "Починаючи з сьогоднішнього дня, більше смійся і роби те, що ти насправді любиш робити. Скористайся своєю долею. Те, що залишилось позаду, і те, що чекає попереду, несуттєво в порівняні з тим, що всередині тебе".

Рецензія фахівця (офіційні рецензії):

Це цікава, захоплююча, вигадлива подорож у царство особистісного розвитку, особистої ефективності та особистого щастя. Вона містить скарби мудрості, які здатні збагатити життя кожної окремої людини та покращити його.

Браян Трейсі, автор книги "Максимальне досягнення".

 

 

Ця книжка про те, як зразуміти, що дійсно є важливим для вашого справжнього духовного "я", і не загрузнути в матеріальних надбаннях.

Мішель Єо, актриса.

 

 

Скарб - елегантна та потужна формула досягнення справжнього успіху та щастя. Робін Шарма осягнув мудрість віків і адаптував її до наших неспокійних часів. Я не міг від неї відірватись. 

Джо Тай, автор книжки "Never Fear, Never Quit".

 

 

Чудово написана притча, яка розкриває кілька простих, але дивовижно ефективних ідей з покращення якості життя будь-кого. Я рекомендую цю перлину серед книжок всім моїм клієнтам.

Джордж Вільямс, голова компанії "Karat Consuiting International".

 

 

Робін Шарма має важливе послання для кожного з нас - послання, яке може змінити наше життя. Він написав єдине в своєму роді керівництво з персональної самореалізації у цей неспокійний вік.

Скотт ДеГармо, колишній видавець журналу "Succes".

Екранізація, інші відеоматеріали

Робін Шарма "Монах, який продав свій "Феррарі" (огляд книги).

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 232425262728
2930