Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00
Меню розділу

Океан у кінці вулиці

В80669
821(410)

Ґ 29
Ґейман Ніл.
Океан у кінці вулиці: [казка для дорослих]/ Ніл Ґейман ; пер. з англ. Олеся Петіка ; іл. Ірини Стасюк ; [голов. ред. В. Александров] - Київ : КМ-БУКС, 2019. - 253, [2] с. - (№ 1 у списку бестселерів The New York Times), ISBN 978-966-948-207-5
УДК: 821.111'06-31=161.2
Жанр: Роман

Анотація:

Головний герой книги згадує семирічного себе і всі ті речі, які з ним траплялися у дитинстві: часом добрі, часом злі, часом страшні і моторошні. Повернувшись на сільську вулицю свого дитинства, він згадує також дивовижну сусідську дівчинку Летті Гемсток, яка обіцяла його захищати попри все. Сидячи на березі ставка, який Летті вперто називала океаном, він згадує те, що волів би забути.
Дивовижна казка для дорослих - часом добра, часом зла, часом страшна і моторошна - від "рок-зірки сучасної літератури" Ніла Ґеймана запрошує читача у подорож лабіринтами спогадів.

Цитати

  • "Дитячі спогади часом губляться і зникають під нашаруванням пізніших - як дитячі іграшки на дні забитої дорослими речами шафи - але вони ніколи не йдуть назавжди".
  • "Я ніколи не був щасливою дитиною, хоча іноді я був задоволеною. У книжках я жив більше, ніж будь-де інде".

Рецензія фахівця (офіційні рецензії):

Відгуки на "Океан у кінці вулиці".

"Якщо вам цікаво, то "Океан у кінці вулиці" - це книга, сповнена моторошної краси і красивої моторошності. Тихий шедевр".

Джо Гілл, американський письменник.

 

"У тендітній та прозорій, як паутина, прозі Ґейман надзвичайно ретельно використовує символізм, аби пройти шляхом хлопчика від невинності, через жах і каяття, до досвіду. Таким чином він прослідковує одразу всі шляхи, і робить це надзвичайно красиво".

Financial Times.

 

"Це красива оповідь, сповнена спалахами жаху та іскрами гумору, про пам'ять, і магію, і пітьму, що всередині та зовні. Ці сторінки просякнуті самотністю та прагненням недосяжного, але також спокутою та дружбою - в особі дивовижно чарівної Летті Гемсток".

Bookseller.

 

"Ця книга збуджує - і задовольняє - сподівання досвідчених читачів казок та історій, що грунтуються на казках. Казки, звісно ж, винайшли не для дітей - і вони без жалю до читача оповідають про хмуре, лихе і небезпечне. Але вони обіцяють свого роду вирішення - і  Ґейман дотримується обіцянки".

Guardian.

 

"Океан у кінці вулиці" - дивовижну та моторошну казку для дорослих від рок-зірки сучасної літератури Ніла Ґеймана - відзначено такими нагородами:

#1 у списку бестселерів 2013 року за версією The New York Times, категорія фантастики;

National Book Awards (Велика Британія), категорія "Книга року";

Премія Locus за найкращий фентезійний роман;

Вибір читачів Goodreads у категорії "Фентезі";

Топ-100 найкращих книг 2013 року за версією Kirkus Reviews;

Номінація на премію Nebula за найкращий роман;

Номінація на World Fantasy Award. 

Аудіо

"Океан в конце улицы" Нил Гейман (аудиокнига).

Екранізація, інші відеоматеріали

Ніл Ґейман "Океан у кінці вулиці" (огляд книги)

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17181920212223
24252627282930