Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00
Меню розділу

Прокачай свій мозок

В81339
159.953/.955

М 91
Мур Ґарет.
Прокачай свій мозок: цікаві вправи для тренування/ Ґарет Мур ; [пер. з англ. Н. Мочалової ; голов. ред. С. І. Мозгова] - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 192 с., ISBN 978-617-12-7436-5
Предметні рубрики: Мислення -- Розвиток
УДК: 159.953/.955
Жанр: Нон-фікшн

Анотація:

Ви — це ваш мозок. І він чекає, коли ви зможете використати весь його потенціал. Ідеальна нагода — влаштувати 40-денний марафон «мозкового штурму». Персональний тренер з інтелектуальної прокачки Ґарет Мур підготував круті вправи на всі «групи м’язів». День за днем, крок за кроком долайте невеликі прості етапи, які ґрунтуються на найновіших наукових досягненнях і вчать сповна використовувати вроджені здібності. Складайте власний графік тренувань і займайтесь у вільний час! Бо для розв’язання деяких завдань вам знадобиться не один день…
• Вправи для креативного письма
• Завдання для розумної аргументації
• Розвивальні ігри та головокрутки
• Математичні приклади та задачки для гуманітаріїв
P. S. Усі відповіді до завдань — у кінці книжки.

Фотоматеріали

Цитати

  • " Ми самі ліпше усвідомлюємо власні помилки, ніж інші. Більшість людей такі зосереджені на власних справах і на собі, що не помічають помилок, яких припускаються інші. Іноді вони й самі помиляються і сподіваються, що ви цього не помітили. Тож не сходьте зі свого шляху, щоб акцентувати увагу людей на своїх помилках - нехай інші їх помітять, а потім, якщо це доречно, вибачтеся. Звісно, у деяких ситуаціях важливо вказувати на помилки, але загалом у житті немає користі від того, що ви робитимете це привселюдно."
  • "Припущення - це хороша стратегія для того, щоб "почати працювати" над проектом або проблемою. Може здатися дивним, але якщо ви не знаєте, що робити, то краще просто почати з чого-небудь, ніж сидіти й нічого не робити. Насправді немає значення, з чого ви почнете, якщо, звісно, не збираєтеся завдати проекту якоїсь незворотної шкоди.
    Саме імпульс початку дії може допомогти вам подолати проблему інерції. Ба, більше,навіть якщо ваша початкова здогадка (або пропозиція) виявиться абсолютно неправильною, у процесі роботи ви однаково навчитеся чого-небудь. Визначення, чому це не спрацює, дає змогу зрозуміти основне завдання або проблему. Здебільшого ви навчитеся набагато швидше, якщо використовуватимете метод спроб і помилок, ніж якщо просто сидітимете й обмірковуватимете проблему."
  • "Хоча це може здаватися безглуздим, варто задуматися над тим, як би ви вчинили в різних серйозних ситуаціях. Тож якщо така подія коли-небудь відбудеться, ви матимете кращі шанси зреагувати розсудливіше, бо ваша свідомість буде підготовлена."

Рецензія фахівця (офіційні рецензії):

Вступ до книги

(уривки)

...У цій програмі, де розписано, що робити день за днем, я поведу вас у подорож вашим мозком, і завдяки невеликим, простим етапам, які грунтуються на найновіших наукових досягненнях, допоможу навчитися сповна використовувати вроджені здібності. Глибше розуміння того, як працює ваш мозок, може допомогти вам у всіх аспектах життя, від ухвалення кращих рішень до швидшого та якіснішого процесу міркування.

    Книжка містить спеціально розроблені різноманітні розвивальні ігри, тому ви можете відразу ж практично застосувати чимало описаних тут способів. І, звісно ж, не обов'язково ці 40 днів, викладених у кніжці, проводити без перерви - ви можете скласти власний графік роботи і займатися у вільний час...

Гарет Мур.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17181920212223
24252627282930