Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00
Меню розділу

Провина зірок

В81456
821(73)

Г 85
Грін Джон.
Провина зірок: роман/ Джон Грін ; [пер. з англ. В. Назаренко] - Київ : КМ-БУКС, 2020. - Автор бестселера № 1 "Паперові міста". - 285, [1] с., ISBN 978-966-948-252-5
УДК: 821.111(73)'06-31=161.2
Жанр: Роман

Анотація:

Що цікавого чекає шістнадцятирічну Гейзел Грейс на не надто веселих зібраннях групи підтримки для хворих на рак дітей? Та виявляється, саме там можна зустріти кохання свого життя - кумедного і винахідливого Огастаса Вотерса, який, наче справжній джин, здатен виконати твоє найзаповітніше бажання... Сповнений гіркої радості роман Джона Гріна про життя, смерть і справжню любов завоював серця читачів у всьому світі.

Цитати

  • "Майже всі ми прагнемо залишити слід в історії. Заповідати спадщину. Залишитися в пам'яті. Всі ми хочемо, щоб нас пам'ятали. Я не виняток. Не хочу стати черговою забутою жертвою в давній і безславній війни з раком.
    Я хочу лишити слід".
  • "Люди кажуть : шкода, що вона залишить по собі не такий величезний шрам і мало хто її пам'ятатиме; що її любили хоч і глибоко, але недовго. Але це не печаль, Ван Гаутене. Це перемога. Це героїка. Хіба не в цьому справжній героїзм?"
  • "Справжні герої - не ті, хто діє; справжні герої - ті, хто все помічає, звертає увагу".
  • "Я кохаю її. Мені так пощастило, що я кохаю її, Ван Гаутене! На цьому світі ми не вибираємо, буде нам боляче чи ні, старий, але можна обрати, хто зробить нам боляче. Я своїм вибором задоволений. Сподіваюся, вона теж".

Рецензія фахівця (офіційні рецензії):

Цінуй час та людей 

    "Провина зірок" Джон Грін - це роман, який змусить вас задуматись над тим, що здається таким буденним та не вартим зайвої уваги. Після прочитання починаєш по-новому дивитись на те, що завжди з нами - це час та людей. Книжка розповідає нам про історію молодих, ще геть юних, людей, у яких, здавалося б, ще все життя попереду але їхні захворювання мають власні думки на цей рахунок. Хейзел і Огастус - це підлітки для яких кожен день як останній. Вони не знають чи житимуть у наступну годину, хвилину, секунду, а не те, що роки. В той час як інші однолітки думають про вечірки, побачення, навчання, герої роману роздумують над тим як вижити цього дня.

     Письменник хоче показати нам, що життя не у всіх таке безтурботне та веселе, що потрібно цінувати те, що ми маємо. Зараз люди часто не звертають уваги на те як витрачають свій час, вони думають, що його багато і не задумуються над тим як проживають життя. Ми можемо марнувати дні на непотрібні та дурні речі і забуваємо про головне, про те, що в будь-яку мить часу може стати зовсім мало, як не стати взагалі.

    Огастус і Хейзер не мають стільки часу, скільки здорові люди. Вони по-справжньому знають ціну кожної хвилини життя, кожної миті з людьми, яких ми любимо. Історія підлітків змусить кожного переосмислити те, як ми проживаємо наш час, який, на відміну від їхнього, не такий обмежений. Цінуйте кожну хвилину, яку вам вдається прожити, цінуйте людей, яких кохаєте та любите, бо завтра може вже бути пізно.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Марія Кравець.

Матеріал взято з сайту yakaboo.

 

Екранізація, інші відеоматеріали

У січні 2012 року Fox 2000, підрозділ кінокомпанії Двадцяте століття Фокс, викупив права на екранізацію роману «Провина зірок». У США прем'єра фільму відбулася 6 червня 2014 року, а в Україні 10 липня 2014 року.

Буктрейлер до книги Джона Гріна "Провина зірок".

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 181920212223
24252627282930