Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00
Меню розділу

Ваш надійний тил

В78289
159.923.2

Ф 43
Феррацці Кейт.
Ваш надійний тил: як налагодити зв'язки, що приведуть до успіху/ Кейт Феррацці ; [пер. з англ. Д. Кушнір ; ред. С. О. Вербич] - Харків : Кн. клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2018. - На обкл. також: Від авт. бестселера "Ніколи не їжте наодинці". - 286 с., ISBN 978-617-12-4535-8
Предметні рубрики: Особистість -- Життєвий успіх -- Досягнення
УДК: 159.923.2:17.024.4
Жанр: Нон-фікшн

Анотація:

Кейт Феррацці – нетворкер № 1 у світі, пише статті для Forbes, The Wall Street Journal. Засновник і генеральний директор консалтингової компанії Greenlight, був директором із маркетингу в таких компаніях, як Starwood Hotels і Deloitte Consulting. Його система взаємодопомоги й налагодження стосунків настільки популярна, що нею послуговується бізнес-школа Стенфорду. Журнал Forbes назвав Кейт Феррацці «одним із найбільш товариських людей у світі».
Завдяки крутим та дієвим порадам від Кейта Феррацці ви зможете згуртувати навколо себе друзів-мотиваторів і однодумців, що сприятиме швидкій та ефективній реалізації поставлених цілей.

Анотація бібліотекаря:

Кейт Феррацці – гуру нетворкінгу №1 у світі, письменник, засновник та генеральний директор консалтингової компанії Ferrazzi Greenlight. Журнал Forbes назвав його «одним із найкомунікабельніших людей світу», а сам він любить цитувати у своїх книгах прізвисько, яке йому дали журналісти: Пан Контакт. Його контактам, серед яких найпопулярніші та найвпливовіші люди планети, може позаздрити будь-хто. Його систему налагодження стосунків вивчають у найвідоміших бізнес-школах світу.
Так уже ведеться, що за кожною яскравою постаттю стоїть і своя власна історія – небанальна, не менш яскрава, яка, власне, й зробила людину саме такою, якою вона стала. Тож Кейт Феррацці розпочинає книгу зі своєї історії, з того моменту, коли він уже став успішним, створивши власну навчально-консалтингову фірму Ferrazzi Greenlight, але почувався пригніченим: «Було таке відчуття, ніби я прийшов на вечірку біля басейну, але замість того, щоб пити і розважатися, упав у воду і тону, а всім байдуже».
Знайоме відчуття, чи не так? Але далі він почав рятувати себе, паралельно рятуючи й світ, та надавати рецепти порятунку всім, кого це може зацікавити.
Автор стверджує, що найстрашніший «гріх», який чинить кожен із нас, – це недостатнє використання свого потенціалу, своїх талантів і здібностей. Проте люди, які читають цю книгу, уже апріорі зацікавлені менше «грішити».
Книга вчить бачити можливості в усьому, навіть у конфліктах. Вона ніби «багатогранить» особистий простір кожного, розширюючи обрій багатьох. Автор ніби каже: ваш надійний тил – ви і ті, хто вас оточує та потенційно може доєднатися до вашої поліпшеної версії самих себе.

Фотоматеріали

Цитати

  • "Дружні взаємини можуть виникнути в одну мить - на сцені, пвд час спілкування з клієнтом, з людиною, яку вперше бачиш на вечірці, навіть із випадковим супутником у літаку. Можна змінити вже сформовані стосунки, додавши до них великодушності, довіри і щирості. Такі стосунки - чи не найголовніше наше богатство".
  • "Ми боїмося відкритися навіть перед близькими друзями, не кажучи вже про колег. Ми розцінюємо відкритість - а часом навіть і доброту - як ознаку слабкості. Ми не висловлюємо відверто своїх думок, не розкриваємо своїх секретів і страхів. Уважають, що бути чесним ризиковано і небезпечно, що інші цього не сприймуть (а насправді ми самі цього боїмося). Тож замість того щоб висловити людині відверто свою думку, ми обговорюємо її позаочі".
  • "Не треба боятися конфліктів. Це майже неодмінна частина процесу налагодження взаємодії в команді. Конфлікт змушує зробити паузу, замислитися над поточною ситуацією, що склалася, і разом узятися за її покращення".

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 181920212223
24252627282930