Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Різні країни - різні культури

30.05.2013

Збулося! 27 травня сектору обліку користувачів  нашої бібліотеки вдалося реалізувати давню ідею - провести зустріч студентів двох найбільших вузів нашого міста, які вивчають європейські мови, а саме німецьку та іспанську. В гості до нас завітали наші давні партнери - студенти факультету міжнародних економічних відносин ХНТУ зі своїми викладачами Богдан Юлією Броніславівною і Даник Ладою Володимирівною. Вперше відвідали наш захід студенти кафедри романо-германських мов зі своїм викладачем, кандидатом філологічних наук, доцентом Ткаченко Людмилою Леонідівною. Але цього разу викладачі та студенти помінялися ролями, початківці - мовознавці самостійно підготували і провели конференцію на тему «Різні країни - різні культури». Тему презентацій і форму її подання кожен з виступаючих обирав сам.
Студенти кафедри теорії та практики перекладу ХНТУ для презентації обрали такі теми: «Творча спадщина Альбрехта Дюрера», «Винаходи, яким ми зобов'язані німцям», «Аквадом, розташований у CityQuartier DomAquarée в берлінському районі Мітте», «Великодня яблуня», «Пивні сади Німеччини та їх історія», «Герої різдвяних казок». Студенти кафедри романо-германських мов були більш лаконічні і підготували презентацію на одну тему - «Творчість Антоніо Гауді», та провели відео-екскурсію  Барселоною, де знаходяться його основні шедевральні будівлі.
Конференція пройшла легко і швидко, ніхто навіть і не помітив, що настав момент бігти на наступну пару в свій улюблений ВНЗ.
Сподіваємося, що подібна зустріч сподобалася викладачам і студентам, і ми зустрінемося ще не раз у стінах нашої бібліотеки.
Дякуємо нашим гостям за прекрасну підготовку і чекатимемо на нові зустрічі.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930