Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00

Айн Ренд «Атлант розправив плечі»

Этот материал есть на украинском языке

13.11.2018 09:22

Що краще, багато років прагнути знайти відповідь на головне питання свого життя чи врешті дізнатися правду, після якої не лише ваше життя, а весь світ стане інакшим?

Даґні багато років намагалася дізнатися, хто ж такий Джон Ґолт – людина, яку вона ненавиділа найбільше у світі, навіть попри те, що не була з ним знайома. Вона вела постійну боротьбу з ним, намагалася повернути те і тих, кого він забрав, довести йому, що вона сильніша за будь-які обставини та найдурніші директиви влади. Та фінал цієї боротьби став одночасно її програшем та найбільшою перемогою.

Роман «Атлант…» вперше було опубліковано  у 1957 році в США.  З перших днів він набув шаленої популярності у читачів. З тих часів пройшло вже більше півстоліття, а обговорення роману не стихають. І кожен новий читач, відкриваючи вперше книгу, може сміливо проводити паралелі із сучасним йому світом. Тим паче, що часові норми у книзі не означені.

Безглузді та недалекоглядні правителі вщент руйнують економіку країни, намагаючись  збільшити свої прибутки за рахунок видатних талановитих підприємців. Та у всього є межа. Дійшли до неї й люди, на чиїх плечах та розумі трималася економіка. Вони почали зникати, залишивши в один день справу всього свого життя. Це можна сприймати по-різному – втеча, егоїзм, небажання боротися чи навпаки – усвідомлення сенсу та цінності життя. І з того самого моменту їхні життя стали підпорядковуватися одному-єдиному правилу:  «Клянуся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити для когось іншого і не проситиму когось іншого жити заради мене».

Цю книгу радять для обов’язкового прочитання бізнесменам, підприємцям та політикам. І безсумнівно, для цих категорій людей видання буде надзвичайно корисним. Та якщо ви не маєте жодного стосунку до бізнесу, так само сміливо відкривайте цю книгу. Вона навчить вас боротися попри всі сумніви та думки оточуючих, втілювати свої мрії в життя, навіть якщо вони здаються вам і всім навколо абсолютно нездійсненими, а ще – кохати, нічого не вимагаючи натомість.

Авторка відгуку: Анастасія Козак

 

Комментарии

Комментировать могут только зарегистрированные пользователи

Календарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031