Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00
Меню розділу

2.ІНФОРМАЦІЙНО-ЮРИДИЧНІ САЙТИ

Інформаційно-юридичний портал

http://zakon.at.ua/

Тут Ви маєте можливість знайти більшість юридичних матеріалів, які  потрібні юристам України та Росії безкоштовно. Розділ "Правова база України" надає повнотекстові кодекси та коментарі до них. Юридична література налічує біля 300 підручників та посібників.  Представлені зразки документів. Також Ви можете замовити або знайти додаткову інформацію через форум, завантажити свій файл на сайт, повідомити новиниабо додати замітку.

LEX – Правовой портал Украины                     

http://ukr-pravo.at.ua

У просторі українського Інтернету з'явився ресурс, за допомогою якого можна й навчатися, і працювати, і підвищувати рівень правової грамотності, що дуже важливо в сучасному світі. Незважаючи на те, що проект тільки стартував,  уже зараз він буде корисним як практикуючим юристам, так і студентам і викладачам вищих юридичних навчальних закладів.

Остаточний варіант порталу буде містити в собі такі розділи як:

- Безкоштовна юридична бібліотека, що містить навчальні матеріали, коментовані видання, з якими можна ознайомитися он-лайн або скачати безкоштовно;

- Зразки позовних заяв можна скачати безкоштовно, а також безліч інших процесуальних юридичних документів;

 - Судова практика;

 - Юридична допомога безкоштовно он-лайн на форумі, де фахівці в області права цього ресурсу завжди готові допомогти Вам у рішенні будь-яких юридичних суперечок і проведенні будь-яких правових процедур;

 - Наукові обговорення за галузями права з метою усунення прогалин у законодавстві, написання курсових, дипломних і дисертаційних робіт.

"Ліга"

http://www.liga.net 

Для більш професійної підготовки використовують сайт інформаційно-аналітичного центру "Ліга".

Здебільшого цей сайт є зручним для роботи на фірмах, підприємствах, в установах, організаціях. Сайт складається з розділів: "Правові новини", де можна знайти "Новини законодавства", "Аналітика", "Новини компаній"; он-лайн конференції; системи "Ліга Закон" та "Законодавство он-лайн".

Система інформаційно-правового забезпечення "Ліга Закон" надає високопрофесійні послуги, оперативні консультації й відповіді на  запитання, що заощаджує час на пошук необхідної інформації.

Центр Разумкова 

http://www.razumkov.org.ua

Центр Разумкова - це недержавний аналітичний центр, заснований в 1994 р., що здійснює дослідження державної політики в таких сферах: внутрішня політика; державне управління; економічна політика; енергетика; земельні відносини; зовнішня політика; соціальна політика; міжнародна та регіональна безпека; національна безпека і оборона.

Центр Разумкова об’єднав експертів у галузях економіки, енергетики, права, політології, міжнародних відносин, військової безпеки, земельних відносин, соціології, історії та філософії.

Корупція в Україні

http://korupzia.org.ua

Антикорупційне Інтернет-видання. Мета та завдання проекту "Корупція в Україні" - боротьба з корупцією та допомога громадянам при корупційних діях проти них. На сайті розміщено статті про корупцію, законодавство, каталог правових Інтернет-ресурсів.

Правові системи НаУ

http://www.nau.kiev.ua/

Правові системи НаУ (Нормативні акти України) випускаються з 1991 року. Це високотехнологічний інформаційно-пошуковий комплекс, що поєднує бази даних нормативно-правових актів, судових рішень, консультацій, довідників, перекладів англійською та російською мовами. Правові системи НаУ містять понад 4 500 000 документів. Також на сайті представлено розділ "Судова практика", де ви можете ознайомитися з актами вищих судових органів влади, класифікатором судових рішень, питаннями з виконавчого провадження, а також інформацією про діяльність третейських судів.

Медіа-бібліотека

http://media.parlament.org.ua

З грудня 2007 року розпочав свою роботу новий проект Лабораторії законодавчих ініціатив"Створення та підтримка функціонування віртуальної медійної бібліотеки", який реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Офісу з питань демократичних і соціальних перетворень, Бюро по країнах Європи та ННД Агентства США з міжнародного розвитку.

Проект спрямовано навирішення проблеми відсутності в Україні єдиного доступного для всіх зацікавлених організацій, органів влади і зручного в користуванні веб-ресурсу, який акумулював би результати діяльності (дослідження, публікації, переклади нормативно-правових актів зарубіжних країн та акти європейського права, матеріали публічних заходів тощо) аналітичних центрів, які досліджують проблеми медійного права, органів державної влади і місцевого самоврядування України (закони, підзаконні акти, проекти законів та інших рішень, судові рішення тощо).

Інститут Медіа Права

http://www.medialaw.kiev.ua

Інститут Медіа Права - аналітичний центр, який об'єднує юристів, що спеціалізуються у медіа праві. Основною метою діяльності Інституту є розвиток законодавства у галузі мас-медіа, гарантування принципів свободи слова та інформації, захист прав журналістів та засобів масової інформації, сприяння вільному поширенню інформації. Інститут видає щотижневий електронний Вісник про розвиток медіа права.

Союз юристів України

http://www.lawyersunion.org.ua

Союз юристів України - це Всеукраїнське громадське об’єднання. Головною метою Союзу є сприяння юристам України в задоволенні і захисті своїх професійних та соціальних інтересів, в розвитку їх громадської активності, участі в розробці та реалізації державної правової політики. На сайті розміщено сторінки: "Всеукраїнська юридична Рада"; "Третейський Суд"; "Конкурс "Юрист року".

Каталог юриста

http://www.lawukraine.com

На сторінках сайтурозміщено кращі ресурси українського Інтернету на правову тематику:

юридичні фірми- довідники, рейтинги і сайти юридичних фірм в Україні;

державні органи- органи державної влади і управління, інформація про Україну;

організації- професійні асоціації, заклади освіти, третейські суди, бібліотеки;

законодавство- правові пошукові системи, законодавство в Інтернеті;

періодика- сайти газет і журналів правового напрямку з Інтернет доступом;

різне- юридичні портали, консультації, загальні оглядові і спеціалізовані сайти;

іноземне право- вибрані іноземні правові ресурси. Цей розділ містить інформацію про правові сайти Росії (кодекси, Російський правовий портал, Юридичний центр, Юридичний навігатор, Право і Інтернет), а також англомовні сайти з правових питань.

Юридичний радник

http://www.yurradnik.com.ua/

Сайт створений та працює за підтримки Центру аналітичних досліджень з питань права та безпеки. Має такі розділи:

Нотаріат: на цій сторінці розміщені нормативна база нотаріуса та судова практика, авторські матеріали, а також Клуб юристів. Останній - це об'єднання фахівців, які займають активну правову позицію, не байдужі до майбутнього України як правової та демократичної держави, бажають брати участь в удосконаленні нормативно-правової бази, спілкуватись та обмінюватись досвідом з колегами, підтримувати на рівні свою кваліфікацію та допомагати молодим фахівцям в освоєнні цієї гідної професії.

Видавництво: висвітлює книговидавничу та журналістську діяльність з правових питань. Ця сторінка сайту має журнали "Юридичний радник" та "Мала енциклопедія нотаріуса", де розміщуються відповіді на актуальні запитання.

Практика юристів: тут ви знайдете матеріали про погляди фахівців на цивільне, корпоративне, спадкове право, нотаріат та ін.

Юр-Инфо - сайт для юриста

http://www.yur-info.org.ua

Он-лайн каталог законодавства України, УРСР, СРСР, міжнародних організацій. Серед юридичних матеріалів: Конституція України, кодекси, закони, постанови, укази, рішення, розпорядження, накази, інструкції та ін. 

Календар подій

1 23 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 232425262728
293031