Главная Проекты Территория единства

Проект «Територія єдності»

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара розпочинає впровадження проекту «Територія єдності» для комплексного інформаційного забезпечення мешканців прикордонних районів Херсонщини та населення окупованої території достовірною, оперативною та актуальною інформацією. Шляхом детального моніторингу інформації та залучення спеціалістів з різних галузей, ми надаватимемо нашим користувачам лише перевірені та достовірні дані.

На цьому ресурсі ми будемо публікувати статті з електронних та друкованих видань, а також фото- та відеоматеріали.

Ви зможете переглянути онлайн-тренінги та скайп-конференції, отримати консультації фахівців з юриспруденції й медіаграмотності. Також ми будемо розміщувати онлайн-трансляції окремих культурних заходів, що проводитимуться у нашому місті та безпосередньо у Гончарівці.

Задля ознайомлення широкого кола користувачів з історією Півдня України та Криму ми плануємо впровадження міні-проекту «З минулого Тавриди», який передбачає представлення в електронному вигляді документів нашої книгозбірні ХІХ-початку ХХ ст., що належать до закритого фонду і видаються для роботи лише науковцям.

Вже зараз на сторінці проекту існує можливість двостороннього спілкування. Кожен охочий може задати питання стосовно інформаційної, психологічної чи законодавчої підтримки мешканців прикордонних районів Херсонщини та Криму.
Ми залучимо необхідних спеціалістів та дамо вам відповідь у найкоротші терміни.

Календарь событий

   1 2 3 4 5
6 7 8 9 101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Библиотека работает
с 9:00 до 18:00
пятница – выходной день
последний понедельник месяца –
санитарний день