Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Що таке щастя?

Що таке щастя?

30.04.2014

Людина створена для щастя, як птах для польоту.
Володимир Короленко

Немає такої людини, яка б не хотіла бути щасливою. А що ж таке щастя і як його досягти? Аби це вияснити в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся вечір-диспут на тему  «Що таке щастя?». На захід завітали учні ЗОШ № 48, які дізналися, як виникло поняття «щастя», як пояснюють слово «щастя» словники тощо. Школярі згадали, які існують прислів’я та приказки про щастя,  сувеніри-талісмани на щастя. Діти змогли ознайомитися з висловлюваннями видатних людей про щастя та обрати те, яке припало до серця. Ведучі відзначили, що існують й   природні «гормони щастя»  для організму –  ендорфіни. А також розповіли про найпростіший спосіб викликати викид ендорфінів і відчувати себе щасливим природнім і безпечним способом - з’їсти шоколадну цукерочку! Для експерименту ведуча почастувала дітей цукерками, і дійсно через деякий час присутні відчули, що настрій значно покращився.
Учні обговорили й записали на фліп-чарті думки про те, хто ж може бути щасливим. А також склали поради, використовуючи вислови видатних людей та свої особисті думки про те, як стати щасливими. Погляди були дуже різні, адже скільки людей – стільки й світів. А наостанок кожен зобразив на окремому аркуші паперу свій символ-малюнок, яким можна передати уявлення про щастя. Наприкінці усі дізналися, що для когось щастя – це мати сім’ю, друзів, бути здоровим, матеріально забезпеченим, для інших – кохати і бути коханим. Оригінальністю та патріотичністю відзначився один учень, написавши на аркуші такі слова: «Ми щасливі, коли наша країна єдина і вільна».
Зустріч дала унікальну можливість зібратись разом та подискутувати на тему «Що таке щастя?». Але усі одностайно прийшли до висновку, що кожен з присутніх має право на своє уявлення про щастя.

Календар подій

1 2 3 4 567
8 9 10 11 12 13 14
15 161718192021
22232425262728
293031    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день