Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Новини

  Увага !

На базі Посольства Сполученних Штатів Америки в Україні працює Інформаційний Ресурсний Центр, яким можуть користуватися  громадяни України. Центр надає доступ до різноманітних ресурсів, розміщенних як на традиційних, так і на електронних носіях. Серед баз даних Центру - Books in Print, GaleNet, Thomas Register., LexisNexis, ProQuest Database. Інформацією можна скористатися за адресою: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/irc.html   або http://ukraine.usembassy.gov/irc.html

  


 Віртуальна подорож національними парками США

 

           

24 березня 2010 року у відділі документів іноземними мовами відбулася зустріч зі студентами політехнічного коледжу, під час якої вони були ознайомлені з природним надбанням США - національними парками. Гості дізналися про цікаві факти з життя флори та фауни заповідників, про національну політику США з питань збереження та примноження національних природних багатств країни.

  


      22 лютого 2010 року у приміщенні відділу документів іноземними мовами відбулася

    презентація матеріалів про один з найбільших та цікавих штатів - Оклахома. Гостями відділу  в цей день були студенти  політехничного коледжу, які під час зустрічі ознайомились з характерними рисами Оклахоми, а саме, про високорозвинене сільске господарство штату, про видобуток нафти та газу, про Оклахомські музеї та університети і, звичайно, про деякі індіанські народи, які є корінними мешканцями Америки.Слухачам було цікаво дізнатися, що зірки Голлівуду Чак Норріс та Бред Пітт також народилися в  штаті Оклахома. Представник Корпусу Миру, Печатківська Людмила, розповіла учням більш докладніше про  родео, як вид спорту, що є дуже популярним в цьому штаті.             

 

           


Увага!

На базі відділу документів іноземними мовами розпочинається набір бажаючих вивчати ділову англійську мову. Курс проводить волонтер Корпусу Миру США. Заняття проходитимуть 2 рази на тиждень по 2 години.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 32-18-30


Програма обміну майбутніх лідерів ( FLEX) 2010-2011 рік

На теренах України проводиться набір школярів за програмою " Програма майбутніх лідерів" (FLEX). Це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й  адмініструється в Україні організацією " Американські Ради з Міжнародної освіти: ASTR/ACCELS". за підтримки Міністерства Освіти і науки України. Програма дає можливість українським школярам протягом одного навчального року навчатись у школі в США, проживаючи в американській сім'ї. Більш докладнішу інформацію можна отримати за тел. 32-18-30 - відділ документів іноземними мовами  обласної бібліотеки ім О. Гончара.


 

 Літературна ера

Якщо ваша уява колись була вражена голлівудським блокбастером " Троя", або ваше серце наповнюється радістю від японської поезії, ви маєте знати, що справжні тексти безсмертного Вергілієвого творіння та багатьох інших, ви можете знайти на сторінках серії видань "Glencoe Literature".

Видання охоплює світову літературу від античних часів до сьогодення. Вивчаючи ці книжки, читач мандрує уявою по країнах та світовій історії. Кожен може знайти для себе тему, автора або твір, що не залишать його байдужим.

Цікаві факти біографій різних письменників супроводжуються вибірками з їх творів англійською мовою. Поруч з ними подані історичні дані відповідної епохи та країни. Чотири фоліанти цього видання містять яскраві реподукції полотен видатних майстрів живопису.

Автентичні тексти американських та британських письменників стануть у великий нагоді тим, хто вивчає англійську мову.

Більше того, кожний том містить граматичний глосарій, словник літературних термінів, посібники з труднощів англійської мови та посібники з написання літературних творів.

  


До вашої уваги!

Нові електронні журнали англійською мовою, які:

- відображають питання захисту навколишнього середовища, зміни клімату, всесвітнього потепління тощо

http://www.america.gov/publications/ejournalusa/0909.html або http://www.america.gov/media/pdf/ejs/0909.pdf#popup

- боротьба з дитячим палінням - http://kyiv.usembassy.gov/files/irc_health_072009.pdf

Звертайтесь до англомовних джерел інформації.

 

 

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 2930
31