Головна Новини «Ярославів Вал» – Гончарівці: підкріплення від фортеці української літератури

«Ярославів Вал» – Гончарівці: підкріплення від фортеці української літератури

19.04.2017 09:12

Сьогодні наша книгозбірня – одна з провідних установ культури України. Ми завжди намагаємося йти у ногу з часом і належним чином оновлювати свої фонди. З кожним роком поповнювати їх новими виданнями все важче, оскільки скоротилось відповідне фінансування. Але ж це питання для нас – дуже важливе, і ми шукаємо шляхи та намагаємось вирішувати його своїми силами.

2017-й рік для бібліотеки – ювілейний. Книгозбірні виповнюється 145 років. З цієї нагоди ми започаткували акцію «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці». Серед благодійників, які вже взяли участь у нашій акції, дуже багато приватних осіб, друзів Гончарівки: поетеса із Запоріжжя Антоніна Спірідончева, київська поетеса та бард Валентина Захабура, наші постійні читачі – сестри Ботвинюк, Щестний Микола Васильович, юна Поліна Капелюх…

Естафету продовжило видавництво «Ярославів Вал» (м. Київ). Його головний редактор – відомий письменник, громадський діяч та літературознавець Михайло Слабошпицький – автор різножанрових книжок, лауреат багатьох літературних премій.
В Україні «Ярославів Вал» сприймається як фортеця української літератури. Видавництво друкує книги суспільної проблематики, художні та документально-публіцистичні твори українських письменників, книги для дітей та юнацтва.
Від видавництва «Ярославів Вал» ми отримали у подарунок велику партію книг, серед яких: Наталка Осьмак «Кирило Осьмак: автопортрет у листах на тлі Владімирського централу»; «Маршал Вінграновський. Книга про поета»; романи Василя Рубана та Віктора Баранова; Алла Коваль «Крилаті слова в українській літературній мові»…

А отримана книга братів Бурлюків «Тонкофінгерпринт» – виняткове для Херсонщини і перше в історії України видання про творчість наших відомих земляків – поетів братів Бурлюків. Давид Бурлюк – один з батьків вітчизняного футуризму в поезії та живопису, відома постать у світовому мистецтві. Його рідний брат – Микола Бурлюк – залишив по собі цікаву й оригінальну творчу спадщину. 

Херсонські читачі вдячні видавництву «Ярославів Вал» за це надзвичайне підкріплення улюбленої Гончарівки!

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день