Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00
Меню раздела

Передмова
 

За останнє 10-ліття на Херсонщині значно збільшилась кількість видавництв, видавничих організацій, друкарень та інших поліграфічних підприємств, які займаються книгодруком. Це вплинуло на значне збільшення виходу в світ кількості місцевих видань, зросла якість книжкової продукції. Та ще не всі вони в повному обсязі надходять до фондів головного книгосховища області, основним завданням якого є не лише їх постійне зберігання, а й активна популяризація та забезпечення використання читачами.

Даний анотований бібліографічний каталог «Книга Херсонщини ’ 2007» інформує про місцеві видання, що надійшли до фонду Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Олеся Гончара протягом року.

Посібник адресований працівникам органів місцевої влади, громадсько-політичним організаціям, спеціалістам народного господарства, культури та освіти, науковцям, краєзнавцям, працівникам книгарень, бібліотек, фахівцям поліграфічної справи, організаторам книжкових ярмарок, всім, хто цікавиться книгами про нашу область та місцевими виданнями.

У каталозі подано бібліографічні описи книг та анотації до них.

Частина документів супроводжується візуальним зображенням обкладинок книг.

Матеріали у посібнику розміщені за схемою таблиць бібліотечно-бібліографічної класифікації для краєзнавчих каталогів. У межах розділів літературу розташовано в алфавітному порядку. Окремим розділом представлені краєзнавчі видання та твори місцевих авторів, що надруковані за межами області.

Для зручності користувачів вміщено алфавітний покажчик авторів, алфавітний покажчик назв видань, покажчик видавництв, видавничих організацій та поліграфічних підприємств, а також список використаних скорочень (абревіатур), що не передбачені спеціальним державним стандартом.

В майбутньому маємо намір підготувати ретроспективний каталог місцевого друку.

 

Календарь событий

    1 2 3
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
252627282930