Уважаемые пользователи! В июле и августе текущего года проводится обновление нашего информационного ресурса, поэтому возможны временные технические сбои при работе с сайтом
Просим прощения за неудобства

Передмова

«Книга Херсонщини …» видається з метою надання широкому колу громадськості інформації про книговидавничу справу Херсонщини та популяризації нових видань краю.

Анотований каталог місцевих видань «Книга Херсонщини…» виходить щорічно.

Посібник включає описи книг, що надійшли до фонду Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара протягом року. Бібліографічні описи книг подаються з анотаціями до них.

Частина документів супроводжується візуальним зображенням обкладинок видань (вкладка).

Матеріали у посібнику систематизуються за схемою, наближеною до таблиць бібліотечно-бібліографічної класифікації для краєзнавчих каталогів. У межах кожного розділу література розташована в абетковому порядку.

Розділ «Додатки» представлений краєзнавчими виданнями і творами місцевих авторів, що надруковані за межами області, та виданнями, що не увійшли до попередніх випусків каталогу «Книга Херсонщини…».

Щоб уникнути дублювання бібліографічних записів у різних розділах (підрозділах) посібника, застосовуються посилання див. також №… .

Для зручності користування каталогом складено довідковий апарат, який представлений допоміжними покажчиками. Це покажчик авторів, укладачів, редакторів, оформлювачів та інших осіб, які брали участь у створенні книги (в дужках після номера вказується участь кожної особи у створенні певного твору друку: (ред.) - редактор, (уклад.) - укладач, (худож.) - художник, номер без вказівки - прізвище автора, номер в дужках - персоналія тощо); абетковий покажчик назв видань; покажчик видавництв, видавничих організацій та поліграфічних підприємств, а також список скорочень слів (абревіатур), що не передбачені спеціальним державним стандартом.

Календарь событий

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 171819202122
23242526272829
30      
Библиотека работает
с 9:00 до 18:00
пятница – выходной день
последний понедельник месяца –
санитарний день