Робота з графікою онлайн

www.photoshop.com/


Photoshop Online

Відомий фоторедактор Photoshop в онлайн режимі. Має багато функція по роботі з растровим зображенням і фільтрів. Не потребує реєстрації і має англомовний інтерфейс.

www.canva.com


Canva -- графический редактор.

З Canva можна не тільки редагувати зображення, а й використовувати готові шаблони для виготовлення найрізноманітніших візуальних матеріалів, зокрема, презентацій, інфографіки, діаграм та багато іншого. Крім того, все повністю працює онлайн та з мобільних пристроїв, а безкоштовних функцій вистачає більшості наших користувачів.

apps.pixlr.com/express/


"Pixlr Express" - онлайн редактор фільтрів

Pixlr Express - безкоштовний онлайн редактор фільтрів до зображень. Має велику кількість фільтрів. Для роботи не вимагає реєстрації. Має тільки англійську мову інтерфейсу.

apps.pixlr.com/editor/


"Pixlr" - онлайн редактор зображень

Pixlr - безкоштовний онлайн фоторедактор. Має багатий функціонал, і при всьому цьому не вимагає реєстрації. Має українську мову інтерфейсу (Натиснути на Language і обрати мову).

www.janvas.com/


Janvas - онлайн векторний редактор

Дозволяє створювати і редагувати графіку, що представлена у векторному форматі. Є можливість збереження готового файлу на комп’ютер чи до Google Drive. Не потребує реєстрації.

 

Календар подій

1 2 3 4 5 67
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день