Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Електронні бібліотеки

Електронні бібліотеки

Науково-технічні

Гуманітарні

Художні

 

Універсальні електронні бібліотеки:  

 

irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/ua

Електронна бібліотека "Україніка"

УКРАЇНІКА - національний довідково-інформаційний та документальний ресурс архівних, рукописних і друкованих джерел, створених в Україні або інших державах – про Україну, її історію, економіку, культуру, що ґрунтується на засадах обліку та акумуляції документальної спадщини українського народу.

 

 

lukl.kiev.ua/elib

Електронна бібліотека публічної бібліотеки ім. Лесі Українки м. Києва.

 

elib.org.ua

ELIB.ORG.UA -- одна із найстаріших електронних бібліотек України.

librus.ru


Велика база електронних книг і журналів, представлених в мережі Інтернет. Щоденні оновлення, зручний рубрикатор і хмара тегов. Мінімальна кількість реклами. Для скачування матеріалів необхідна реєстрація.

all-ebooks.com
 


Крупна універсальна бібліотека з технічним нахилом. Докладний каталог. Можливість додавати свої книги. Значна кількість реклами. Для скачування матеріалів необхідна реєстрація.

studmed.ru

Велика універсальна електронна бібліотека. Не містить реклами. Всі книги можна скачати безкоштовно. Мінімалістичний дизайн.

flibusta.is

Флібуста - універсальна електронна бібліотека, має велику колекцію літератури, яку можна скачати безкоштовно. Також автори можуть самостійно додати свої книги до ресурсів бібліотеки.

gutenberg.org

В бібліотеці зібрана велика кількість книг англійською та іншими іноземними мовами. Переважають, звичайно, англомовні версії, а також є книги французькою, італійською, португальською та німецькою. Широкий вибір категорій – від белетристики до освітньої літератури. Книги доступні для скачування в різних форматах.