Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Офіційні сайти органів державної влади

Офіційні сайти органів державної влади

 

president.gov.ua


"Представництво Президента України"

Сайт, присвячений Президенту України, містить останні політичні новини, графік роботи Президента, офіційні документи, промови, радіозвернення, фотоальбом та багато іншого.

www.rada.gov.ua


"Верховна Рада України"

Основний законодавчий портал містить розділи: Законодавство України, Законопроекти, Пленарні засідання, Депутатський корпус, Сторінки комітетів, фракцій та груп, Інформаційний сервер Верховної Ради, Дирекція телерадіопрограм, бібліотека та журнал Верховної Ради "ВІЧЕ", Сторінка міжпарламентських зв´язків та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Сторінка Рахункової палати.

pdp.sirko.net.ua/


"Програма cприяння Парламенту України"

Програма cприяння Парламенту України унiверситету Iндiани (ПСП) - це мiжнародний проект, за посередництвом якого Агентство США з мiжнародного розвитку (USAID) пiдтримує демократичне змiцнення українського Парламенту. ПСП надає технiчну та консультативну допомогу Верховнiй Радi України з метою активiзацiї демократичної розбудови українського суспiльства.

www.kmu.gov.ua


"Кабінет Міністрів України"

Урядовий портал, що містить усі відомості про роботу Кабміну, довгострокову стратегію розвитку України, нормативно-правову базу документів, довідник, урядову періодику, відомості про історію урядів в Україні, а також працює консультаційний центр, гаряча лінія та багото іншого.

supreme.court.gov.ua/supreme/pres-centr/el_vidan/


"Верховний Суд України"

Інформаційний сервер Верховного Суду України.

www.ccu.gov.ua


"Конституційний Суд України"

Офіційний веб-сайт Конституційного Суду України.

www.arbitr.gov.ua


"Вищий господарський суд України"

Офіційний сайт Вищого господарського суду України. Господарські суди як суди спеціалізовані здійснюють правосуддя у господарських відносинах. Їх завданням є захист на засадах верховенства права гарантованих Конституцією України та законами України прав та охоронюваних законом інтересів учасників господарських правовідносин.

www.cvk.gov.ua


"Центральна виборча комісія України"

Офіційний web-сайт Центральної виборчої комісії України, що забезпечує реалізацію та захист конституційних виборчих прав громадян України і прав на участь у референдумах, суверенного права Українського народу на виявлення своєї волі.

www.ombudsman.gov.ua


"Уповноважений Верховної Ради України з прав людини"

Офіційний сайт омбудсмана України.

www.rnbo.gov.ua/


"Рада національної безпеки і оборони України"

Офіційний сайт Ради національної безпеки і оборони України, що є координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України. Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони. Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.

www.archives.gov.ua


"Архіви України"

Офіційний веб-сайт Державного комітету архівів України. Містить велику кількість розділів, що так чи інакше стосуються архівів. На вкладці "Архіви в Україні" представлено повний перелік існуючих архівів з адресами, офіційними сайтами та e-mail.