Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності

Художні

Художня література

www.ukrlib.com.ua


Ukrlib це: найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка, окрім українських книг, містить також літературну енциклопедію, біографії практично всіх письменників України, шкільні твори, учнівські рефераті, короткі перекази змісту творів і ще багато іншого.
 

www.e-kniga.ru


Повні тексти художніх творів, класична література on-line.

www.lib.ru


Електронна бібліотека Максима Мошкова. Класична і сучасна, російська і зарубіжна література, учбові матеріали, гумор. Музика, російський рок та інше.

www.proza.ru


"Проза.ру" - національний сервер сучасної прози. Проза початківців і маловідомих авторів. Можливість опублікувати власні твори. Рецензії і відгуки, форум.

www.aldebaran.ru


Проект Альдебаран - найбільша електронна бібліотека on-line. Тут зібрана безкоштовна художня, учбова і технічна література та книги різних жанрів: детективи, фантастика, російська і зарубіжна література, вірші і поезія, любовні романи, дитяча література, жіноча література, фентезі і так далі.
  У віртуальній Інтернет-бібліотеці Альдебаран ви можете викачати безкоштовні електронні книги, книги для КПК, а також почитати вірші і прозу он-лайн.

 

www.stihi.ru


Сервер надає авторам можливість вільної публікації і обговорення творів сучасної поезії. Публікація лірики, що присилається, рейтинги, інформація про авторів. Обговорення, чат. Літературний конкурс, огляди поезії від редактора.

   

www.bookz.ru


Колекція безкоштовних книг в електронному варіанті. Зручний алфавітний пошук. Можливість прочитати або викачати книги, довідники, словники, журнали.

www.koob.ru


Куб - електронна бібліотека, що об'єдную книги по науковій і популярній психології, психотерапії, езотеріці, саморозвитку та ін. Анотації до книг, відомості про авторів. Форум.

www.feb-web.ru


Фундаментальна електронна бібліотека "Російська література і фольклор" (ФЕБ) - повнотекстова інформаційна система за творами російської словесності, бібліографії, науковим дослідженням та історико- біографічним роботам.
Особливості ФЕБ: точність представлення та опису інформації, системність формування, розвинуті засоби навігації та пошуку.

www.rvb.ru


Російська віртуальна бібліотека. Класична і сучасна література з авторитетних джерел із додаванням довідково-коментуючого апарату. Технологічні прийоми, програми, публікації.

www.fictionbook.ru


"Fictionbook" - електронна бібліотека. Література різних жанрів у форматах html, txt, rtf, rb і ін.

 

Календар подій

  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14151617181920
21222324252627
28293031   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день