Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності

Іноземні мови

www.lingvisto.org


Мовна енциклопедія "Lingvisto"

На цьому сайті представлені матеріали для тих, хто вивчає іноземні мови. Представлена велика база унікальних статей по лінгвістиці.

www.englishclub.com


English Club - курси англійського он-лайн

Безкоштовне навчання - граматика, вимова, аудіювання, навики читання і письма, лексика, розмовні навики. Ігри, тести і чат.

www.langust.ru


Langust

Сайт центру іноземних мов Langust. Багато корисних статей, пов'язаних з вивченням англійської мови і іноземних мов взагалі. Представлені матеріали по методиках вивчення мови, також розміщені методичні матеріали і тексти різних посібників. Окремий розділ присвячений мистецтву перекладу, складнощам і різним підходам.

www.native-english.ru


Native English

Сайт повністю присвячений вивченню англійської мови, містить багато корисної інформації: граматика, статті по вивченню, тести, топіки, програми, ідіоми, форум та ін. Всі матеріали безкоштовні і будуть цікаві людям, що вивчають англійську мову.

www.abc-english-grammar.com


АВС - англійський для всіх

Цікаву програма по вивченню англійської мови, що включає граматику, вправи, тексти, словник і багато іншого. У розділі "Завантажити" представлена велика кількість книг і текстів англійською мовою. Можна отримати безкоштовну онлайн-консультацію у автора сайту по різних аспектах вивчення англійської мови.

www.study.ru


Англійська мова

Один з найпопулярніших сайтів для тих, хто вивчає англійську мову. Портал містить розділи: Уроки онлайн, Репетитори, Граматика, Рейтинг курсів, Тести, Ігри он-лайн, Англійські топіки, Колекції, Розмовники, Форум, Каталог ресурсів. 

www.deutsch-uni.com.ru


Німецька мова online

Колекція матеріалів для поглибленого вивчення німецької мови: граматика, усні теми, тематичні статті. Методичний матеріал для викладачів: вірші і пісеньки, п'єси, загадки, скоромовки, лічилки, методичні рекомендації.

www.yanko.lib.ru


Німецька мова. Універсальний довідник.

Електронна версія унікального посібника допомоги Лутца Маккензена, одночасно є книгою для читання, вдосконалення німецької вимови, розширення і поповнення словарного запасу, а також підручником по виробленню сучасного стилю в письмі і усній мові.

Календар подій

    1 2 3 4
5 6 7 8 91011
12 13 14 15 161718
19 20 21 22 232425
262728293031 
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день