Природничі науки

Природничі науки


 

www.ionc.kar.net


Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського Національної Академії наук України - найстаріша в Україні академічна хімічна установа, один з найбільших центрів хімічної науки.

www.countries.ru


Країни світуа

Портал для туристів і не тільки: Загальні гео-ресурси, Мови світу, Мапи, Новини, Довідники і звичайно ж повна інформація про будь-яку країну світу, місто чи регіон.

www.eko.org.ua


Екологія Наука Техніка

  Сайт науково-просвітницького центра "Екологія Наука Техніка", що спеціалізується на питаннях інформаційно-методичного, консультативно-довідкового, просвітницького забезпечення діяльності галузевих організацій, наукових закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, суспільних організацій.   

www.chem.msu.su/rus/


Chemnet

Віртуальна інформаційна мережа "Chemnet"(Росія). Вона базується на сукупності інформаційних ресурсів з хімії (освіта, наука, технологія), розподілених на WWW - серверах в межах російськомовної частини мережі Internet. Мережа призначена вирішити проблему швидкого та надійного доступу до вітчизняних та зхакордонних інформаційних ресурсів з хімії.

www.xumuk.ru


XuMuK.ru

Сайт про хімію для хіміків. Містить електронні підручники з різноманітних розділів хімії, електронні довідники, таблиці, матеріали з теплотехніки та стандартизації та багато іншого.

www.alhimik.ru


АЛХИМИК

Ваш порадник, лоцман у морі хімічних речовин і явищ. Він дасть вам корисну пораду, відповість на питання, здивує експонатами хімічної Кунсткамери, повідомить найсвіжіші хімічні новини. Розділи: Абітурієнту, Учительська, Кафедра, Довідник, Хімічна всячина, Хімія на кожен день, ЦВ (цінні вказівки), Весела хімія та ін.

www.nanometer.ru


Нанометр

  Портал Нанометр - комплексний проект Факультету Наук о Матеріалах МДУ та дослідницького центру компанії Samsung. Тематично розрахован на широку аудиторію - від школьників до академіків - і займається популяризацією знань у галузі наноматеріалів та нанотехнологій; публікує науково-популярні статті, дайджести.

 

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день