Головна Ресурси бібліотеки Нові надходження до абонемента

Нові надходження до абонемента

У цьому розділі ми познайомимо вас із новими надходженнями до відділу абонемента Гончарівки, найпопулярнішими виданнями серед наших читачів та розкажемо про яскраві цікавинки зі світу дитячої літератури. Адже хорошу дитячу книжку можна читати вголос так, що нею насолоджуватимуться і малі, і дорослі. Тоді вона слугуватиме ланкою між поколіннями.


"Книги - це кораблі думки, що мандрують по хвилях часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління". Френсіс Бекон


Нові надходження до абонемента


Вчені довели, що книга впливає на рівень грамотності учнів, а регулярне читання може значно покращити успішність дитини в школі.

В дослідженні вчених з університету Малаги в Іспанії та Університетського коледжу в Лондоні взяли участь понад 40 тисяч дітей віком від 10 до 11 років. Повторна перевірка була проведена через 3 роки.

Учні, які додатково читали вдома, підвищили свої середні оцінки на 0,22 бала.

Найкращі результати були у дітей, які надавали перевагу великим книгам, а не коміксам чи журналам. Також було помічено, що дівчатка читають більше книжок, оповідань та газет, а хлопчики - комікси та журнали.

Найкращі дитячі книжки світу

 


Читання дозволяє відпочивати елегантно.

Найчитаніші книги

за версією читачів Гончарівки

 

 


"Кожен з нас може отримати в бібліотеці душевний спокій, втіху в печалі, моральне оновлення і щастя, якщо тільки вміє володіти тим дорогоцінним ключем, який відкриває таємні двері цієї скарбниці". Леббок

Календар подій

     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 16 17
18192021222324
25262728293031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день