Державна влада і управління. Право

32. Галунько Валентин Васильович. Охорона права власності: адміністративно-правові аспекти: монографія/ Валентин Галунько; за заг. ред. В. К. Шкарупи; Харків. нац. ун-т внутр. справ, Херсон. юрид. ін-т. - Херсон: ХМД, 2008. - 347 с. - Бібліогр.: с. 319-346.

Монографія присвячена розкриттю основних положень теорії адміністративно-правової охорони права власності в Україні. В ній сформовані авторські визначення поняття приватної власності як природного, невід'ємного права людини та громадянина; функцій держави з охорони права власності; правової культури (антикультури) у сфері охорони права власності тощо. Книга розрахована на науковців, працівників, які займаються правотворчою роботою, аспірантів і здобувачів, керівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, правоохоронних органів і охоронних структур, власників майна, студентів вищих навчальних закладів юридичних та економічних спеціальностей.

 

33. Предместніков Олег Гарійович. Насильство в сім’ї як злочин: причини, виявлення і розслідування: (тактико-психолог. основи): монографія / Олег Предместніков; М-во внутр. справ України, Херсон. юрид. ін-т Харк. нац. ун-ту внутр. справ. - Херсон: Айлант, 2008. - 172 с. - Бібліогр.: с. 144-157.

Монографія розкриває основні питання соціально-психологічної характеристики насильства в сім’ї, криміналістичний аналіз та тактичні особливості розслідування злочинів із використанням злочинів в сім’ї. Дане видання розроблене й адаптоване відповідно до чинного законодавства з урахуванням змін і доповнень, що внесені до нього. Воно висвітлює загальноприйняті теоретичні положення з виявлення і розслідування злочинів, пов’язаних із насильством в сім’ї. Рекомендовано викладачам, студентам, аспірантам юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, науковим і практичним працівникам, експертам і фахівцям з питань кримінального процесу, криміналістики, працівникам правоохоронних органів, які реалізують криміналістичні знання у процесі розкриття, розслідування і попередження злочинів та їхнього судового розгляду, а також усім іншим особам, які цікавляться юриспруденцією.

Календар подій

  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21222324252627
282930    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день