Головна Ресурси Інтернет Освіта Сайти вищіх навчальних закладів

Офіційні сайти Вузів України

www.parta.com.ua/university/


Каталог Вузів "Parta.ua"

Що б ви не обрали – університети України або інститути, академії або філії – тут ви знайдете максимум інформації про вузи України, які відкривають набір абітурієнтів у вашому місті.

Офіційні сайти Вузів Херсонської області

www.kntu.net.ua


Херсонський національний технічний університет

IV уровень акредитації, державна форма власності; Загальна кількість співробітників в 2005 р. складає 1373 чіл., в т.ч. науково-педагогічних кадрів базового університету 395 чіл., серед них вчені ступені і звання мають 58% викладачів, зокрема доктори наук, професори 11%. У базовому університеті функціонує 39 кафедр, 22 з яких випускні.

www.kspu.edu


Херсонський державний університет

IV рівень акредитації, державна форма власності; Херсонський державний університет - найбільший вуз міста Херсона, який готує фахівців по 34 спеціальностям професіоналів своєї справи. Це вчителі по всіх предметах, які вивчаються в школі, вихователі дитячих закладів, інженери-педагоги, юристи, економісти, екологи, психологи, соціальні працівники, журналісти, перекладачі та інш.

www.mubip.org.ua


Міжнародний університет бізнесу і права

IV рівень акредитації, недержавна форма власності; Приватний вищий учбовий заклад Міжнародний університет бізнесу і права – це ВНЗ IV рівня акредитації. Він має магістрат по трьом спеціальностям, аспірантуру за фахом "Экономіка та управління".

www.ksau.kherson.ua


Херсонський державний аграрний університет

IV рівень акредитації, державна форма власності; Херсонський державний аграрний університет підпорядкований Міністерству аграрної політики України. У складі університету 8 факультетів, 32 кафедри, 24 філії кафедр на виробництві, близько 5100 студентів. Працює магістрат, аспірантура, докторантура.

www.nuos.edu.ua


Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

IV рівень акредитації, державна форма власності; Філія має сучасну матеріально-технічну базу: учбовий корпус в центрі міста, обчислювальний центр і сучасні комп'ютерні класи, технічні лабораторії, бібліотеку.

www.hepi.edu.ua


Херсонський економічно-правовий інститут

III рівень акредитації, недержавна форма власності; В даний час в інституті два факультети і заочне відділення, дев'ять кафедр на яких ведеться підготовка фахівців по шести спеціальностям.

www.kmi.kherson.ua


Херсонська державна морська академія

III рівень акредитації, государственна форма власності; Херсонська державна морська академія (ХДМА) є самостійним суб'єктом у галузі вищої освіти в Україні. Академія реалізує програми підготовки фахівців морської області, а також виконує науково-дослідні роботи для підприємств і організацій річкового і морського флоту України і їх берегової інфраструктури.

   

 

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день