Головна Ресурси Інтернет Херсонські регіональні ресурси Офіційні сайти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

Офіційні сайти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

khoda.gov.ua


Херсонська обласна державна адміністрація.

Офіційний сайт, головні розділи якого: Паспорт області, облдержадміністрація, Промисловість, транспорт та зв´язок, Реальний сектор, Регулярні акти, Україна у Великій Вітчизняній війні. Є відомості про історію, культуру, освіту, медицину, сім´ю та молодь, спорт, туризм, надзвичайні ситуації та геоінформаційну систему області; суспільство і політику, державні закупівлі, зовнішньоекономічну діяльність, інтеграцію України до ЄС, енергоносії та ін.

khor.gov.ua


Херсонська обласна рада.

На офіційному сайті Херсонської обласної ради представлені розділи: Відомості про обласну раду, Документи обласної ради, Регіональні цільові програми, Прийом громадян посадовими особами обласної ради, Закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти, Доступ до публічної інформації, Інтернет-ресурси Херсонської області, Інформація для районних і міських рад, Календар подій, Довідник  і багато іншого. Є також консультаційний форум, гаряча лінія, підписка на новини, відомості про Херсонську область.

miskrada.kherson.ua


Херсонський міськвиконком.

Список депутатів, склади комісій. Бюджет міста. Інвестиційні пропозиції. Правила прийому громадян. Зразки бланків і заяв. Інтернет-приймальня. Про місто. Стрічка новин. Анонси подій.

www.dniproradakherson.gov.ua

Дніпровська районна у місті Херсоні рада. Виконавчий комітет. Офіційний сайт.

suvrada.kherson.ua

Офіційний сайт Суворовської районної у м. Херсоні ради та її виконавчих органів.

kor-rada.gov.ua

Корабельна районна у місті Херсоні рада, виконавчий комітет.

На сторінках сайту Ви можете знайти відповіді на різноманітні питання, а також маєте змогу ознайомитися з роботою депутатського корпусу, виконавчого комітету та його структурних підрозділів, дізнатися про життя, досягнення та проблеми громади Корабельного району.

tpp.ks.ua

Херсонська Торгово-промислова палата на добровільних засадах об'єднує компанії, підприємства, установи, зацікавлені в розвитку своєї діяльності та налагодженні виробничих і торгівельних зв'язків на внутрішньому й зовнішньому ринках.

registry.bizcenter.com.ua

Реєстраційна палата м. Херсона створена з метою об’єднання організаційних та технічних зусиль установ, що здійснюють державну реєстрацію, і взяття на облік суб’єктів господарювання, для спрощення реєстраційних та облікових процедур шляхом скорочення часу, оптимізації документообігу та зменшення вартості процедур для суб’єктів господарювання.

gorono.ftl.kherson.ua

Управління освіти Херсонської міської ради. 

На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.

Календар подій

       1
2 3 4 5678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день