Передмова

Передмова

 

Анотований каталог місцевих видань ”Книга Херсонщини …” виходить щорічно.

Даний анотований бібліографічний каталог ”Книга Херсонщини ’2014” інформує про місцеві видання, що надійшли до фонду Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара протягом року.

У посібнику подано бібліографічні описи книг з анотаціями до них.

Частина документів супроводжується візуальним зображенням обкладинок видань (вкладка).

Матеріали у посібнику систематизовані за схемою, наближеною до таблиць бібліотечно-бібліографічної класифікації для краєзнавчих каталогів. У межах розділів літературу розташовано в абетковому порядку.

У розділі ”Додатки” представлені краєзнавчі видання і твори місцевих авторів, що надруковані за межами області, та видання, що не ввійшли до попередніх випусків посібника ”Книга Херсонщини …”.

Щоб уникнути дублювання бібліографічних записів у різних розділах (підрозділах) посібника, застосовані посилання див. також №… .

Для зручності користувачів вміщено допоміжні покажчики: покажчик авторів, укладачів, редакторів, оформлювачів та інших осіб, які брали участь у створенні книги ( в дужках після номера вказується участь кожної особи у створенні твору друку: (ред.) – редактор, (уклад.) – укладач, (худож.) – художник, номер без вказівки – прізвище автора, номер в дужках – персоналія тощо; абетковий покажчик назв видань; покажчик видавництв, видавничих організацій та поліграфічних підприємств, а також список скорочень (абревіатур), що не передбачені спеціальним державним стандартом.

Календарь событий

       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 1415
16 17 18 19 20 2122
23 24 25 26 27 2829
30      
Библиотека работает
с 9:00 до 18:00
пятница – выходной день
последний понедельник месяца –
санитарний день